Eğitmen Hakkında

Erdal Erök, İstanbul Kadir Has Üniversitesi Sağlık Yönetimi mezunu olup, 2017-2019 yılları arasında Sağlık Yönetiminde Profesyonel Yaklaşımlar üzerine Yüksek Lisansı yapmıştır

Profesyonel iş yaşamına 2004 yılında, özel bir hastanede hasta kabul yetkilisi olarak başlamış aynı kurumda 2 yıl görevi ile birlikte, 17 yıl boyunca Sağlık Sektöründe idareci olarak görev almış, İngilizce öğretmenliği yapmış ve Sağlık Yönetimi Eğitimleri ile 30 farklı üniversitede 100 aşkın seminerlerle kariyer yolculuğu yapmıştır.

2006 yılında özel bir hastanenin yabancı hastalar birim sorumlusu, 2006 yılında aynı hastanede gece amiri, ardından müdür yardımcılığı unvanını 2009 yılında kadar yürütmüştür. 2010-2012 yılları arasında bir kamu hastanesinde Uluslararası Hastalar Birim kurulumunda bulunmuş ve İngilizce tercüman olarak görev almıştır. 2012 – 2018 yılları arasında 7 yıl süre ile Özel Mesleki Yetiştirme Okulunda; Tıbbi Sekreterlik – Hasta Kabul ve İngilizce eğitmeni olarak görev almıştır; bu döneme paralel bir eğitim kurumunda birçok Üniversitede başarılı seminerlere imza atmıştır. 2019 dan beri özel ve kamu hastanelerine yönetimsel, gelişimsel eğitimler ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Erök, sağlık sektöründe kazandığı tecrübeyi, farklı hizmet sektörlerine de taşımış; sağlık, kişisel gelişim, iletişim, pazarlama gibi pek çok sektöre danışmanlık yapıp eğitimler düzenlemeye devam etmektedir.

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?