Eğitmen Hakkında

Pınar Baktır, Kocaeli Üniversitesi Pazarlama Bölümünde okuduktan sonra uzun yıllar özel şirketlerde Satın Alma Planlama Uzmanı, Marka Patent Uzmanı, Medya Planlama ve Reklam Rezervasyon Sorumlusu olarak çalıştı. Çok küçük yaşlardan itibaren, spiritüel, ruhsal ve kişisel gelişim kollarına olan karşı konulamaz içsel gelişen ilgisi  ve ellerinde hissetmiş olduğu titreşimlerin sebebini araştırdığı sırada 2019 yılında Bioenerji ile yolu kesişmiştir.
İnsanlara duyduğu sevgi ve saygı ile bu yolculuğunda sevgiyle ruhsal, bedensel ve zihinsel bütünlüğü temel alarak vermiş olduğu Bionerjieğitimlerinde bireyin kendi potansiyelini keşfetmesini ve başta kendisi olmak üzere bire ve bütüne katkı olmayı seçen, alanında uzman ve yetkin Biyoenerji uygulayıcıları yetiştirmeyi ilke edinmiş olup farklı kişisel gelişim ve spiritüelalanlarda da birçok sayıda kitap okumuş ve Bioenerji alanında kapsamlı eğitimler alarak uzmanlaşmış ve eğitmen olmuştur.
Vermiş olduğu eğitimleri bir adım daha ileri taşımak ve tam anlamıyla katkı sağlamak adına Psikoloji okuyarak Psikolog olmaya karar vermiştir.  2021-2022 öğrenim döneminde Yenipazar Üniversitesinde Psikoloji Lisans Eğitimine başlamıştır. Aktif olarak eğitimine devam etmektedir. Aktif olarak Bioenerji alanında seans ve eğitimler vererek kariyerine devam etmektedir.
Uzmanlık Alanları
Bioenerji Uzman Eğitmen
Profesyonel Yaşam Koçluğu
Spiritüel Yaşam Koçluğu
Meditasyon Koçluğu
EFT Uzman Eğitmen
Spiritüel Regresyon Uzman Eğitmen
Kuantum Metafiziği Uzman Eğitmen
Bilinçaltı Değişim &Kodlama Uzmanı
Aile Dizimi Uzmanı
Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?