Eğitmen Hakkında

1966 Balıkesir/ Susurluk doğumlu olan Didar GÜRCAN ilk, orta ve lise hayatını Susurluk’ta tamamladıktan sonra öğrenimine Ankara Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Okulu ve Hacettepe Üniversitesi Eğitim Bilimleri’nde devam ederek bu okuldan mezun oldu.

Didar GÜRCAN Üniversite yıllarında geldiği Ankara’ da  GAZİ ÜNİVERSİTESİ Hastanesine giriş yaptı ve 24 yıllık meslek hayatını birçok başarıya imza atarak tamamladı. Enfeksiyon Kontrol Hemşireliği, Enfeksiyon Komite Başkanlığı’nda ve Hastane Yönetimlerinde görev aldıktan  sonra 2012 yılında  emekli oldu.

Meslek yaşamında ki birçok başarının yanı sıra 2 tane harika evlat yetiştirerek onlarla birlikte hayat yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Meslek hayatı boyunca hep hareketli ve değişim içinde olan, insanların kalbine dokunabilecek projelerin içerisinde yer alan GÜRCAN, insanın tüm yaşamını şifalandırmasınıntek gerçeği olan sevgiden gücünü ve farkındalığının alarak 2009 yılında kişisel gelişim yolculuğuna başladı.

GÜRCAN kişisel gelişim yolculuğuna başlamadan önce, kendisini bu yolculuğa çıkartan yaklaşık 9 yıldır deneyimlediği bedensel rahatsızlıklarla karşılaştı. En son 2008 yılının sonralarına doğru GÜRCAN’ın migren, ödem ve hipertansiyon gibi yaşadığı birçok rahatsızlığın temelini idiopatik (sebebi bilinmeyen) oluşturduğunu öğrendi. Doktorların bu tanısının sonunda GÜRCAN artık sağlıklı yaşama adım atmak için evransel şifa şekli olan REİKİ ile tanıştı. İlk olarak REİKİnin yaşamına kattığı güzellikler ardından sonsuz gelişmeleri kapsayacak yolculuk başladı.

Sonrasında  aldığı ; Koçluk  Eğitimleri , Öğrenci Koçluğu,NLP Master, Quantum Master, Hipnoz ve Eğitici Eğitmenliği Eğitimleri ile ADVANCED MASTER TRAINER olarak ,  Koçluk Hizmetleri &  Bireysel Seanslarıile Koçluk Eğitimleri ve Farkındalık Seminerleri  vermeye başladı.

Ayrıca Evrensel Enerji Sistemleri alanında  ,Reiki Master, EFT, Altın Üçgen, Gümüş Mor Alev(GMA), Astroloji ve Rüya Farkındalığı, Rüya Okumaları ,Melek Enerjileri,Ra-Sheeba Master,Simyacı Dokunuşu ve Bilinç Altı Tanıtımı  Seminerlerine ve Sertifika Eğitimlerine Katıldı.

Kendi edindiğİ, kurumsal, sosyal ve özel yaşantısındaki deneyimleri harmanlayarak bütünsel bir  değişim ile şu andaki işinde sonsuz bir huzur duygusuyla çalışmakta‘’İşin özü SEVGİ… Sevgi ile ulaşılamayacak bir yol ve aşılamayacak bir engel yoktur. Tek engel, bizim kendimize koyduğumuzKENDİengelimizdir. Her şeyi yapabilecek tek güç içimdeki SEVGİDİR’’ sloganıylasorunların nasıl aşılacağını yaşayarak deneyimlediği ve başardığı  bu yolda, ilk mesleğinin devamını sağlayan, vizyon ve misyonuyla bütünleşen  bu mesleği ve insanların kalplerine dokunabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.Halen Seçil GÜR DAMAR’dan aldığı Spiritüel Koçluk Eğitimlerine devam etmektedir.

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?