Eğitmen Hakkında

Sanem Karaman, İlk ve ortaöğrenimini Antalya’da tamamlamıştır. Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe bölümünden mezun olmuş ve pedagojik formasyon belgesini aynı dönem içinde mezun olduğu Akdeniz Üniversitesinden almıştır. 2015 yılından itibaren eğitim sektöründe aktif şekilde çalışan Sanem Karaman, özel bir kolejde felsefe öğretmenliği ve rehber öğretmenlik yaptıktan sonra aynı kurum içerisinde 2021 yılı itibariyle Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır.
Öğrenmenin ve öğretmenin gücüne inanarak kişisel alanda kendini geliştirmiş ve birçok eğitime katılmıştır. Eğiticinin Eğitimi, Etkili iletişim ve Beden Dili, Stres Yönetimi gibi alanlarda eğitimler almıştır. Pearson akredite programıyla P4C eğitim uzmanlığını aldıktan sonra çocuklar ve yetişkinlerle felsefe atölyeleri düzenlemeye başlamış, aktif olarak çalıştığı kolejde idari ve resmi işlerin yanı sıra veli ve öğrenci seminerleri düzenlemiş, çocuklarla haftalık felsefe atölyeleri gerçekleştirmiş ve eğitim programları planlamalarını öncü şekilde ilerletmiştir.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen projeler kapsamında ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik seminerler gerçekleştirmiştir.
Etkili Anne-Baba Tutumları, Geliştiren Anne-Baba, Çocuğum Filozof Oluyor gibi başlıklarda birçok kez veli seminerleri vermiş, öğretmen, veli ve öğrencilere yönelik felsefe eğitimleri ve atölyeleri düzenlemiştir.

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?