Gökçen SESLİ KIRCI

Gökçen SESLİ KIRCI,
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜNÜ okuduktan sonra uzun yıllardır antrenörlük yapmaktayım.Aktif olarak kişisel egzersiz uzmanlığı ve danışmanlık seansları vermekteyim.
Küçük yaşlardan itibaren spiritüel ve kişisel gelişim alanına olan ilgim ve merakım 2015 yılında beni içsel bir keşif yolculuğuna çıkardı.Ruhumun derinliklerinde gizlenmiş olan masalların izini sürmeye başladım. Spiritüel bir yolculukta olmak ,içsel huzur ve anlam arayışımda önemli bir rol oynadı.spiritüellik o yıllardan beri hayatıma dokunan sihirli bir öğreti haline geldi.Benim için fiziksel sağlık ve içsel denge ,bir bireyin en yüksek potansiyelini keşfetmesine olanak tanır.Egzersiz uzmanı olarak,fiziksel güç ve dayanıklılığı artırarak insanların yaşamlarını zenginleştirmelerine yardımcı oluyorum.Aynı zamanda numeroloji,çakra,kişisel gelişim bilgilerimi kullanarak,bireylerin içsel dünyalarını keşfetmelerine ve hayatını daha bilinçli bir şekilde yönlendirmelerine destek sağlıyorum.
Şuanda ;omurga sağlığı, beden farkındalığı ve spiritüel alanlarda uzmanlaşmış bir profesyonel olarak insanlara beden, ruh ve zihinsel sağlıklarını optimize etmelerine rehberlik ediyorum.
Benim için fiziksel sağlık ve içsel denge bir bireyin en yüksek potansiyelini keşfetmesine olanak tanır. Her bir insanın içinde bir masal yatar.Benim misyonum, bu masalları keşfetmeme yardımcı olan araçları paylaşmak ve diğer insanları kendi içsel hıkayelerını bulmaya teşvik etmektir.

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?