Hande AYNUR

Hande Aynur,
27 Ekim 1983 yılında İstanbul’ da doğdum. İlk-orta-lise öğrenimimi İstanbul’ da, üniversiteyi Süleyman Demirel Üniversitesi’nde, yüksek lisansı Beykent Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim bölümünde tamamlayıp, Doktora eğitimimi de yine Beykent Üniversitesi İşletme Doktorası olarak yapmaktayım.
Oyun terapisi , Konuşma terapisi ve Cinsel terapi uzmanlığım olup, aktif şekilde atölyemde terapi vermekteyim.Yetişkin ve çocuklara yaptığım özel terapi sistemimin “Magic MindsEducation” adında patentini aldığım kodlamalarla yer alan seanslarımın patenti bulunmaktadır. Aynı zamanda atölyemde seramik dersleri verilmekte olup, kurumsal ve özel eğitim ve seramik partileri verilmektedir.
Regresyon terapisinin hem eğitimi hem de terapi seanslarını vermekteyim. Aynı zamanda Thetahealling ileri seviye eğitimi almış bulunmaktayım. Bioenerji ve Sarkaç eğitimimi profesör’ den almış olup, eğitimlerini vermekteyim. Verilen her eğitime kendi birikim ve alınan eğitimleri harmanlayıp ile farklı bir açısı ile yaklaşıp, diğer eğitimlerden çok farklı şekilde yapmaktayım.
Sarkaç eğitimim diğer verilen sarkaç eğitimlerinden farklı bir yoldan ilerlenmektedir. Bioenerji yaparken sarkacın faydaları, ilişkiler üzerine doğruyaklaşım, sağlık üzerinde sarkaçla ilerleme, klasik sarkaç eğitimi ve sarkaç hakkında bilinen yanlışlardan uzaklaşarak anlaşılır, basit dilde eğitim verilmekteyim.

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?