Forum

Bildirimler
Tümünü temizle

[Sabit] EĞİTMENLERİMİZ HAKKINDA

121 Yazılar
38 Üyeler
1 Likes
2,670 Görüntüleme
(@matlasakademi)
Gönderiler: 4
Üye Admin
Konu başlatıcı

EĞİTMENLERİMİZ HAKKINDAKİ YORUMLARINIZI BURADA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Gönderildi : 29/07/2022 11:48 am
(@PETEK BELEVİ AYDOĞAN)
Gönderiler: 1
New Member Misafir

Alanında başarılı, kaliteli ve değerli kişilerden eğitim alabilmek çok mümkün olmuyor günümüzde maalesef. Fakat eğitmenleriniz harika kişiler ve çok samimiyetle iletişim kurup her şeyi danışıp doğru bilgi alabildiğimiz saygın insanlar… 

Gönderildi : 29/07/2022 12:14 pm
(@Elif Saraç)
Gönderiler: 2
New Member Misafir

Çok teşekkür ediyorum emeği geçen bütün ekibe. Kaliteli ve alanında tecrübeli bir kurumdan bu eğitimi almış olmak bizim için bir ayrıcalık olarak düşünüyorum. 

Gönderildi : 29/07/2022 7:55 pm
(@Elif Saraç)
New Member Misafir

Erdal hocam gerçekten muhteşem bir eğitmen. Zamanın nasıl geçtiğini farketmiyoruz bile dersi dinlerken. Kendini geliştirmiş alanında uzman diksiyonu düzgün. Daha ne olsun. Teşekkürler Erdal hocam.

Gönderildi : 29/07/2022 7:57 pm
(@Tuğba)
New Member Misafir

Erdal bey gibi değerli bir insandan eğitim almak çok güzel bir deneyimdi Matlas akademi ve Erdal bey  tekrar teşekkür ederim 

Gönderildi : 30/07/2022 2:48 pm
(@Ahmey)
New Member Misafir

Bölümünde uzman Erdal bey tarafından verilen etkili verimli eğitim için teşekkür ediyorum. 

Gönderildi : 31/07/2022 1:49 pm
(@Görkem)
Gönderiler: 3
New Member Misafir

Konuya çok hakim ve akıcı bir ablatıma sahip eğitmenimiz vardı. Güncel olaylar ve deneyimleri ise çok fikir verdi. Ağzına sağlık

Gönderildi : 03/08/2022 6:06 pm
(@Ümmügülsüm Asiye KAYA)
New Member Misafir

Eğitim süreci başladığı andan itibaren sürekli iletişim halinde olan sevgili Matlas akademi ile yolum kesişti için çok şanslıyım. Eğitmenlerimizle dersler çok güzel verimli ve akıcı geçti. Alanlarında uzman eğitmenlerdi iyiki varsınız teşekkür ederim.

Gönderildi : 23/08/2022 9:20 pm
(@Su eda darıcı)
New Member Misafir

Öncelikle Özlem BAYAR hocama ve tüm matlas akademi ekibine çok teşekkür ediyorum. Alanında uzman kişilerle profesyonel bir eğitim benimsemiş son derece  anlaşılır ve çözüm odaklı bir eğitim sistemi geliştirmişler. 

Gönderildi : 03/09/2022 9:45 pm
(@Buse bzn)
New Member Misafir

Gönderen: @matlasakademi

Özlem hocanın anlatış tarzı ve dersi eğlenceli bir şekle dönüştürmesine hayran kaldım. Aldığım en verimli eğitimlerden biriydi çok teşekkür ediyorum 

Gönderildi : 03/09/2022 11:05 pm
(@İlknur)
New Member Misafir

Çocuklara A1 A2 seviyesi sertifikali yaz  programi için tüm matlas akademi çalışanlarına  Değerli Öğretmenlerimiz Duygu ve Sevinç hanıma emekleri için çok teşekkür ediyorum. 

Gönderildi : 11/09/2022 3:09 pm
(@Vüsale)
New Member Misafir

Samimiyeti, içtenliği, bilgi ve dökümanları comertçe paylaşımı ve kendini adamışlığı ile Sanem Karaman hocadan çok memnunum.  Kendisine ve bizleri buluşturan Matlas Akademiye teşekkür ederim 🙏🌹

Gönderildi : 25/09/2022 10:36 am
(@Vüsale)
New Member Misafir

Samimiyeti, içtenliği, bilgi ve dökümanları comertçe paylaşımı ve kendini adamışlığı ile Sanem Karaman hocadan çok memnunum.  Kendisine ve bizleri buluşturan Matlas Akademiye teşekkür ederim 🙏🌹

Gönderildi : 25/09/2022 10:37 am
(@Özkan EROL)
New Member Misafir

Merhaba yaklasık 19 yillik meslek hayatimda bir çok egitmenlerimizle tanistim. Hepside alanlarinda iyi ve islerini severek yapan kisilerdi. Ancak sizler kadar samimi duyarlı iş sevdiren egitmenlerimizin olması bizler için ayrıca bir gurur  ve şükür kaynağıdır. Iyi ki varsiniz ve bu işe gönül vermissiniz. Her daim ögütlerinizi hatırlayıp hayatimizda uygulamaya alacağız. Tekrardan şuķranlarimi sunarim. 🙏🙏

Gönderildi : 25/09/2022 12:42 pm
(@Fulya ATAŞ)
New Member Misafir

Öncelikle Matlas Akademi ailesine Erdal bey gibi kaliteli bir eğitmenle bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ederim.Akademi ailesi çok şanslı.Bir çok eğitime katıldım fakat böylesine enerjisi yüksek ender hocalar tanıdım.Ama Erdal bey gibi samimi, içten,öğretici eğitmene ender rastladım.iyiki yollarımız kesişmiş.Kendi adıma çok şey öğrendim.

Herşey için teşekkür ederim.

Fulya Ataş

Gönderildi : 26/09/2022 12:57 am
Sayfa 1 / 9

Cevap yaz

Yazar Adı

Yazar E-postası

Başlık *

Önizleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı
Paylaş:
Ana Sayfa
Eğitimler