Pınar BAKTIR

Pınar Baktır, Kocaeli Üniversitesi Pazarlama Bölümünde okuduktan sonra uzun yıllar özel şirketlerde Satın Alma Planlama Uzmanı, Marka Patent Uzmanı, Medya Planlama ve Reklam Rezervasyon Sorumlusu olarak çalıştı. Çok küçük yaşlardan itibaren, spiritüel, ruhsal ve kişisel gelişim kollarına olan karşı konulamaz içsel gelişen ilgisi  ve ellerinde hissetmiş olduğu titreşimlerin sebebini araştırdığı sırada 2019 yılında Bioenerji ile yolu kesişmiştir.

İnsanlara duyduğu sevgi ve saygı ile bu yolculuğunda sevgiyle ruhsal, bedensel ve zihinsel bütünlüğü temel alarak vermiş olduğu Bionerjieğitimlerinde bireyin kendi potansiyelini keşfetmesini ve başta kendisi olmak üzere bire ve bütüne katkı olmayı seçen, alanında uzman ve yetkin Biyoenerji uygulayıcıları yetiştirmeyi ilke edinmiş olup farklı kişisel gelişim ve spiritüelalanlarda da birçok sayıda kitap okumuş ve Bioenerji alanında kapsamlı eğitimler alarak uzmanlaşmış ve eğitmen olmuştur.

Vermiş olduğu eğitimleri bir adım daha ileri taşımak ve tam anlamıyla katkı sağlamak adına Psikoloji okuyarak Psikolog olmaya karar vermiştir.  2021-2022 öğrenim döneminde Yenipazar Üniversitesinde Psikoloji Lisans Eğitimine başlamıştır. Aktif olarak eğitimine devam etmektedir. Aktif olarak Bioenerji alanında seans ve eğitimler vererek kariyerine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları

Bioenerji Uzman Eğitmen

Profesyonel Yaşam Koçluğu

Spiritüel Yaşam Koçluğu

Meditasyon Koçluğu

EFT Uzman Eğitmen

Spiritüel Regresyon Uzman Eğitmen

Kuantum Metafiziği Uzman Eğitmen

Bilinçaltı Değişim &Kodlama Uzmanı

Aile Dizimi Uzmanı

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?