Tuana Köse Küçüköksüz

Dil ve Konuşma Terapisti Tuana Köse Küçüköksüz lisansını Dil ve Konuşma Terapisi Bölümünden 2021 yılında Biruni Üniversitesinde tamamlamıştır.

Ayrıca şu an Atlas Üniversitesinde Dil ve Konuşma Terapisi Tezli Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Tuana Köse Küçüköksüz lisans yaparken pek çok staj ile kendisini geliştirmiştir, bu stajları hastane, özel klinik, anaokulu ve rehabilitasyon merkezleri olarak çeşitlendirmiş ve alanının tüm bölümlerinde kendini geliştirme imkanı bulmuştur.

Bitirme Projesini ‘Normal Gelişim Gösteren 30 Çocuk ile Todil Testinin Uygulanması’ konusunda tamamlamıştır, bu alanda edindiği tecrübe ile normal gelişim gösteren çocukların gelişim süreçleri ile ilgili kurduğu hakimiyet sayesinde vakalarına ait farklı özellikleri analiz ve müdahale konusunda kendisini geliştirmiştir. Pek çok eğitim ve sertifikasyon programlarına katılım göstermiştir.

Bunların yanında şu an İstanbul Üniversitesinde Çocuk Gelişimi Önlisans programına devam etmektedir.
Meslek yaşantısına İzmir Torbalı Soğukçeşme Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde başladıktan sonra, Özel İzmir Konuşma Akademide kurucu terapistlik yapmıştır. Şuanda da Zonguldak’ta bulunan Tuana Köse Akademinin kurucu Terapistlik yapmaya devam etmektedir.

Ana Sayfa
Eğitimler
Uzem Giriş
Eğitim Kayıt
Menü
×
Sohbet başlat
1
💬 Yardıma ihtiyacım var
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?